Gminna Biblioteka Publiczna w Pcimiu

Sieć na Kulturę w podregionie krakowskim

Miło nam poinformować,
że z dniem 04.07.2022 zakończyliśmy udział w projekcie "Sieć na kulturę w podregionie krakowskim" którego tematem było: "Projektowanie i realizacja serwisów internetowych oraz gier mobilnych"
Za udział w projekcie Nasza Biblioteka otrzymała 4 laptopy i dwa tablety, które posłużą nam do realizacji ciekawych warsztatów i projektów.
Najpierw odbyło się 28-godzinne szkolenie dla naszego pracownika który następnie pod okiem trenera wspierającego przeprowadził 31 godzin zajęć dla 6 uczestników w wieku od 10 do 15 lat.

Głównym celem projektu „Sieć na kulturę” było:
1. Podniesienie kwalifikacji cyfrowych pracowników gminnych samorządowych instytucji kultury poprzez organizację szkoleń oraz dostęp do materiałów edukacyjnych
2. Rozwijanie kompetencji cyfrowych dzieci i młodzieży poprzez prowadzenia atrakcyjnych i perspektywicznych zajęć
3. Wyposażenie placówek kultury w sprzęt niezbędny do organizacji zajęć i warsztatów
Po zakończeniu szkolenia została przeprowadzona ankieta z której wynikało, że zajęcia bardzo się podobały, a zdobyta wiedza będzie bardzo przydatna nie tylko w szkole, ale także w codziennym życiu.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zdyscyplinowanie i zaangażowanie podczas uczestnictwa w zajęciach.
Serdeczne podziękowania kierujemy do koordynatorów projektu i instruktorów, którzy przekazali nam odpowiednią wiedzę do realizacji projektu.

Grafika przedstawia sprzęt otrzymamy w projekcie sieć na kulturę w podregionie krakowskim

Zaświadczenie o ukończeniu projektu Sieć na Kulturę w podregionie krakowskim

Logo Katalogu Internetowego Libra Net

Logo Gminna Biblioteka Publiczna w Pcimiu

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Wpadnij na nasz :

Logo Serwisu Społecznościowego Facebook